3/09/2016

Test odkurzacza Rowenta RH 887101 Air Force Extreme

Z racji tego, że baaardzo lubimy wszelkie gadżety, a zawsze przed ich zakupem szukamy opinii w Internecie - o kilku z nich - których działanie mnie pozytywnie lub negatywnie zaskoczyło napiszę po to by ułatwić wybór przyszłym konsumentom.


Pierwszy na warsztat idzie odkurzacz wolno stojący akumulatorowy Rowenta RH 887101 Air Force Extreme . Warto dodać, że nie jest to tekst sponsorowany a szczera opinia użytkownika. 


Producent chwali się, że:

Odkurzacz Rowenta RH 887101 Air Force Extreme wyróżnia się niezwykle wydajną pracą. Urządzenie wyposażone zostało w ssawkę Delta, która umożliwia dotarcie nawet w najtrudniej dostępne miejsca. Dodatkowym atutem są diody oświetlające odkurzany obszar. Pełna naładowanie pozwala na 55 minut ciągłej pracy. " opis pochodzi ze sklepu mall.pl
Faktycznie, należy przyznać że jest to  zgodne z prawdą. Odkurzacz bardzo dobrze wciąga brud, kurz i wszelkie inne zanieczyszczenia. Jest wygodny i poręczny, a bateria wystarcza naprawdę na długo. Spokojnie można nim odkurzyć ok. 150m2 domu. Jest niezastąpiony do odkurzania schodów w domu - przy 2 kotach i psie, należałoby codziennie wyjmować wielki, nieporęczny odkurzacz. Rowenta zajmuje mało miejsca - można ją postawić w dowolnym kącie, tak żeby zawsze był "pod ręką". 


Odkurzacz Rowenta RH 887101 Air Force Extreme podobnie jak inne odkurzacze z tej serii ma szczotkę obrotową, która co prawda bardzo dobrze zbiera brud, jednak wszystkie włosy się w niej zaplątują i należy je czyścić po każdym sprzątaniu, gdyż oplątane wokół szczotki uniemożliwiają odkurzanie. Odkurzacz dzięki regulowanej mocy ssania ( 3 tryby) radzi sobie na każdej powierzchni, nawet na dywanach typu Shaggy z długim włosiem. Dzięki kształtowi dyszy, Rowenta doskonale czyści także wszelkie kąty i rogi pomieszczeń. Odkurzacz akumulatorowy rowenta został wyposażony w rzecz, która jest po prostu fantastyczna i kompletnie zmienia jakość odkurzania. Niby jest to prosty gadżet a tak przydatny, że gdy będę chciała wymienić "odkurzacz kombajnowy" również będę tego szukała. Mówię o diodach ledowych. Podczas odkurzania delikatne światło rozświetla odkurzany teren i pokazuje kurz, którego nie jesteśmy w stanie zauważyć przy zwykłym oświetleniu. Jak dla mnie - fenomen! 


Odkurzacz wyposażony został w pojemnik na brud, który spokojnie można opróżniać co 2 sprzątania. Jego opróżnianie jest bardzo wygodne. Cena sprzętu waha się w okolicach 700 zł, jednak jest on wart wydanych pieniędzy. 

Jest to już mój drugi odkurzacz tej firmy. Pierwszy - Rowenta RH 857501 AirForce kupiłam 
w styczniu 2013 r. , niestety dwukrotnie psuła się w nim szczotka i przy drugiej reklamacji zostały mi zwrócone pieniądze. 

Obecnie w sklepach można kupić inne modele odkurzacza Rowenty, z podobnymi funkcjami.
Gorąco polecam!

Odkurzacz akumulatorowy, podłogowy Rowenta RH 887101 Air Force Extreme:

Plusy:
- zajmuje bardzo mało miejsca
- jest poręczny
- ma świetne oświetlenie
- jest zawsze pod ręką

Minusy:
- konieczność częstego i trudnego czyszczenia szczotek
- cena
- awaryjność

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz