12/21/2018

Kod rabatowy 4Swiss

Z powodu dużego zainteresowania ekspresem do kawy 4Swiss, udało mi się załatwić dla Was kupon rabatowy :) Zainteresowani? Chcecie kupić najlepszy ekspres do kawy i to wcale nie popularny Saeco? Skorzystajcie z kodu promocyjnego. Rabat na ekspres do kawy Roma A10 4Swiss

Z racji tego, że test mojego ekspresu 4Swiss cieszy się Waszym ogromnym zainteresowaniem (za co bardzo dziękuję) udało mi się załatwić dla Was u producenta prezent do ekspresu! Kupon  specjalny na ekspres Roma A10 Home 4 Swiss to SARAGADZECIARA - musicie go wpisać w okienku przy zamówieniu, a otrzymacie w prezencie świetny zestaw szklanek! Link do testu ekspresu ciśnieniowego do kawy znajdziecie tutaj >KLIK<.

Ekspres do kawy 4Swiss w kolorze białym możecie kupić tutaj >KLIK< a w kolorze czarnym możecie kupić tutaj: >KLIK< a z kodem rabatowym SARAGADZECIARA otrzymacie w prezencie fajny zestaw szklanek :) 2 szklanki do latte i dwie do espresso :)


Kupon rabatowy 4Swiss

Jeśli natomiast chcecie kupić szczoteczkę soniczną do mycia zębów 4Swiss to używając kuponu rabatowego kobietatestuje obniżycie jej cenę o 50 zł :)

Kod rabatowy na szczoteczkę 4Swiss kobietatestuje


Link do czarnej szczoteczki 4Swiss tutaj: >KLIK<  
a tutaj link do szczoteczki w kolorze białym: >KLIK<.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz