7/24/2018

Jak oszczędzać na gadżety?

Dziś mam dla Was kolejny poradnik z mojego cyklu na temat oszczędności, które można zyskać by następnie wydać na przyjemności czyli na nowe gadżety! Tym razem pokażę Wam portal, który działa na zasadzie Paybacka a jednak dużo skuteczniej i korzystniej. Zapraszam!

Cashback - jak płacić mniej za zakupy?

Wiem, że to standardowe hasło. Kilka miesięcy temu na jednym z blogów trafiłam na reklamę Bonusway. Jak na Gadżeciarę przystało zaczęłam o tym portalu czytać. Bonusway działa dokładnie tak jak Payback w latach świetności, czyli przed rozpoczęciem zakupów w sklepie należy wejść na stronę Bonusway i  stamtąd przekierować się do danego sklepu. Co zyskujemy?
Pieniądze. Nie jakieś tam punkty, których musimy uzbierać kilkadziesiąt tysięcy, żeby dostać sensowną nagrodę, a właśnie realne pieniądze. Oczywiście nie są to nie wiadomo jakie sumy, ale tu złotówka, tam 50 groszy a jeszcze kolejnym razem 2 zł i zbiera nam się kwota, którą możemy wypłacić na swoje konto i przeznaczyć na kolejne zakupy. Sprawdziłam to, aktywnie korzystam i to na prawdę działa. Nie ma żadnych haczyków. Zresztą zobaczcie screeny poniżej.Konto założyłam 9.09.2017 r. Przez ten nie cały rok Bonusway wypłacił mi 124,91 zł a kolejne 118 zł jest w trakcie ewaluacji czyli weryfikacji. Ok, może to nie są nie wiadomo jakie pieniądze, ale dla mnie fajny bonus na dodatkowe gadżety. Są to pieniądze, które i tak bym wydała, bo prowizję wypłaca sklep my nic dodatkowo nie płacimy i bonus nie zawyża ceny produktu!


Bonusway - jak to działa?

Bonusway to w pełni darmowy serwis, dzięki któremu część pieniędzy wydanych w sieci wraca do użytkownika. Jedyne co trzeba zrobić, to zarejestrować się w Bonusway.pl i przejść przez tę witrynę do swoich ulubionych sklepów internetowych. Za każdy zakupiony produkt do profilu zostaje przypisany bonus, każdy sklep ma określoną wartość oferowanego bonusu, którą można sprawdzić na profilu danego sklepu. Gdy tylko uzbierane bonusy osiągną łączną wartość 40 złotych, można wypłacić pieniądze bezpośrednio na swoje konto bankowe lub PayPal.

Bonus będzie gotowy do wypłaty po około 2 miesiącach od zarejestrowania go na Twoim profilu. Dlaczego? Prowizja wypłacona przez sklep internetowy musi przejść wszystkie niezbędne etapy płatności, zanim trafi na konto Bonusway. Jest to dłuższe zwłaszcza w przypadku chińskich sklepów (tak, tak Aliexpress też z nimi współpracuje :))Bonusway jakie sklepy biorą udział?

Na grafice powyżej widzicie sklepy, z których ja najczęściej korzystam i mam je w "ulubionych". Obecnie są tam już praktycznie wszystkie najpopularniejsze takie jak Allegro, Aliexpress, RtvEuroAgd, Empik, Ikea, eObuwie, OleOle, Smyk, Limango i wiele innych. Sama nie nadążam bo przybywają w zastraszającym tempie. Właśnie pisząc ten tekst zauważyłam Limango, na którym ostatnio robiłam zakupy a nie wiedziałam,  że należy do Bonusway... Warto więc często zaglądać na portal. Bonusway ma także do pobrania z Android Play wygodną aplikację, która ułatwia zakupy na telefonie. 

Warto także śledzić aktualne promocje na bonusy w sklepach. Okresowo są zwiększane, dzięki czemu zyskujemy większą prowizję.

Bonusway jak zacząć?

Jeśli zarejestrujecie się w Bonusway z mojego linku polecającego to dostaniecie na start 25 zł, po dokonaniu pierwszych zakupów w dowolnym sklepie >KLIK<. Możecie oczywiście zarejestrować się nie korzystając z linku ode mnie, wtedy nie zyskacie dodatkowego bonusu ale wszystko będzie działać jak normalnie :)

Wpis oczywiście nie jest sponsorowany, a portal jest w 100% sprawdzony przeze mnie i używany na co dzień. Gdybyście mieli dodatkowe pytania piszcie - odpowiem :)

Inne programy Cashback - Tipli.pl

Przez krótki czas korzystałam także z programu Tipli.pl  . Działa na takiej samej zasadzie jak Bonusway i oferuje wypłatę bonusu bez osiągnięcia progu 40 zł jak poprzednik.
Jak widzicie, również działa. Środków z niego nie wypłacałam, przypomniałam sobie teraz. Przestałam używać bo na Aliexpress i Allegro były mniejsze bonusy niż na Bonusway, a to w tych portalach najczęściej robię zakupy. Mniej sklepów także należało do Tipli - teraz widzę, że również bardzo wiele sklepów dołączyło. 

Natomiast warto spróbować i jednego i drugiego, sami przetestujcie, który jest fajniejszy :)

Link do Bonusway znajdziecie tutaj >KLIK<.
Link do Tipli znajdziecie tutaj >KLIK<.

2 komentarze: