9/06/2018

Xiaomi automatyczny podajnik do mydła

Xiaomi po raz kolejny zaskakuje. 

Tym razem skusiłam się na automatyczny dyspenser do mydła i .... jest to tak fenomenalna rzecz, że po prostu musicie ją mieć!


Xiaomi automatyczny podajnik do mydła

Automatyczny dyspenser do mydła od Xiaomi nakłada nam na dłoń mydło wtedy kiedy go potrzebujemy. A właściwie raczej nie mydło, a świetną mydlaną pianę. Wystarczy, że podstawimy rękę pod podajnik. 


Xiaomi automatyczny dyspenser do mydła - jak działa?


Budowa podajnika jest bardzo prosta. Składa się z korpusu urządzenia i wkładu z mydłem. Wkład możemy dokupić na aukcji lub uzupełnić ten, który mamy mydłem z wodą w proporcji 1/3. Podajnik wyposażony jest w czujnik ruchu i gdy podstawimy dłoń urządzenie automatycznie aplikuje nam pianę. Opcja z pianą jest wygodniejsza od zwykłego mydła w płynie gdyż lepiej się rozprowadza po dłoniach, szybciej spłukuje i przyjemniej myje. Podajnik nie ma regulacji tego ile piany ma nam wydać, wszystko robi się automatycznie. Urządzenie zasilane jest trzema standardowymi bateriami - "paluszkami". Po co mi automatyczny podajnik do mydła?

  • żeby eliminować ilość bakterii i zarazków. Używając tradycyjnego, naciskanego podajnika do mydła lub mydła w kostce każdy użytkownik zostawia na opakowaniu swój zestaw zarazków. Druga osoba użytkując opakowania siłą rzeczy przechwytuje także niechcianych lokatorów. Korzystanie z automatycznego dyspensera do mydła, którego nie trzeba naciskać całkowicie eliminuje ten problem.
  • fantastycznie wygląda i robi niesamowite wrażenie nie tylko na gościach ale i na domownikach.
  • to idealny sposób, żeby przekonać dzieci, że mycie rąk może być fajną zabawą!
  • to bardzo ciekawy pomysł na prezent!

Xiaomi automatyczny podajnik do mydła gdzie kupić?

Mój podajnik kupiłam tutaj. Wyjątkowo długo do mnie szedł, aż zdążyłam zapomnieć, że go kupiłam. Tym bardziej cieszę się, że jest tak fantastyczny!
Link do podajnika znajdziecie tutaj >>KLIK<< . Cena standardowa to 150 zł, obecnie w promocji za 100 zł!
Tutaj natomiast >klik< znajdziecie aktualne kody rabatowe, dzięki którym możecie jeszcze obniżyć cenę dyspensera (ceny promocyjnej nie obniżycie). Jeśli nie wiecie jak kupować na Gearbest, przeczytajcie ten artykuł >klik<

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz