11/13/2018

Dozownik mydła z czujnikiem ruchu SilverCrest z Lidla

Od dziś w Lidlu zupełnie nowy produkt - automatyczny dozownik do mydła. Alternatywa dla standardowego, przyciskanego podajnika mydła w płynie w genialnej cenie. Coś czuję, że rozejdzie się jak świeże bułeczki :)


Jakiś czas temu pokazywałam Wam podajnik do mydła firmy Xiaomi. Towar ten jest absolutnie genialny i przypomnę, że możecie o nim przeczytać tutaj > KLIK< . Jednak dziś pokażę Wam tańszą alternatywę - dozownik do mydła SilverCrest z Lidla.


Dozownik mydła z czujnikiem ruchu SilverCrest Lidl

Dozownik wykonany jest z plastiku, jego wymiary to ok. 8,3 x 19,5 x 13,6 cm. Podajnik możecie kupić w Lidlu od 13.11.2018 za 34,99 zł. Dzięki wbudowanemu czujnikowi ruchu urządzenie pozwala na higieniczne i bezdotykowe pobieranie mydła. Tym samym eliminujemy pozostawianie bakterii na tradycyjnym podajniku podczas dozowania mydła. Dyspenser do mydła z czujnikiem ruchu gwarantuje nam higienę i komfort użytkowania. 

Co istotne - pojemnik uzupełniamy dowolnym mydłem w płynie co znacząco ogranicza koszty użytkowania. Jednorazowo wlejemy ok. 330 ml mydła. Dozownik zasilany jest na 4 baterie - "cienkie paluszki" dołączone do zestawu! (Jak dla mnie to bardzo duży ukłon w stronę klienta - nie znoszę po zakupie urządzenia przetrząsać szafek w poszukiwaniu baterii by móc uruchomić nowy produkt). Biegnijcie do Lidla! Świetny produkt w świetnej cenie.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz