11/19/2018

YUNMAI Balance inteligentna waga od Xiaomi

W dobie rozbudowanych gadżetów elektronicznych, kiedy to zegarek dawno przestał być zegarkiem, a smartfon telefonem, ciężko oczekiwać, że rynek wag stanie w miejscu i waga będzie służyła tylko do ważenia :)
Dziś na warsztat wpada inteligentna waga Yunmai Balance Xiaomi.
Chcecie wiedzieć co potrafi? Czytajcie dalej :)YUNMAI Mini 2 Balance Inteligentna waga od Xiaomi

Tradycyjna waga służy tylko do pomiaru masy ciała. Inteligentna waga Xiaomi mierzy za jednym pomiarem aż 10 parametrów ciała:

 • Waga
 • Wskaźnik masy ciała BMI
 • Procentowa zawartość tkanki tłuszczowej w organizmie (również organów wewnętrznych)
 • Procentowa zawartość wody w organizmie
 • Zawartość białka w organizmie
 • Ilość tłuszczu trzewnego
 • Całkowita masa mięśniowa
 • Wskaźnik przemiany materii BMR
 • Całkowita masa kości   
 • Wiek ciała
Wszystkie te dane są przesyłane do aplikacji YUNMAI, w której mamy ich dokładny opis oraz podgląd statystyk. To fajny sposób, żeby wygodnie śledzić progresy i regresy naszej wali o idealną masę ciała. 


Inteligentna waga YUNMAI Mini 2 Balance parametry techniczne i wygląd zewnętrzny 

Waga zdecydowanie wyróżnia się niestandardowym designem. Wykonana z wysokiej jakości szkła hartowanego, które jest trwałe, a jednocześnie nie jest ostre. Dodatkowo pokryta paskami antypoślizgowymi dla zachowania najwyższego bezpieczeństwa użytkowania. YUNMAI Mini 2 Balance ma tylko 3 cm grubości :) dzięki temu łatwo się ją przechowuje pod większością szafek. Niezwykle płaska, z wbudowanym czujnikiem bluetooth.
Całości minimalistycznego wyglądu dopełnia elektroniczny wyświetlacz, który aktywuje się dopiero po wejściu na wagę.  

 • zakres pomiaru: 3 - 150 kg, 
 • wymiary: 26 x 26 x 3 cm,
 • zasilana na 3 baterie AA (paluszki),
 • bezpiecznie zaokrąglone narożniki,
 • wykorzystując najnowszą technologię BIA, prąd elektryczny jest przesyłany przez ciało za pomocą czujników wagi, aby dokładnie oszacować statystyki organizmu.

Jak działa inteligentna waga YUNMAI Mini 2 Balance?

Pełne możliwości pomiarowe wagi zyskujemy instalując aplikację Yunmai,  która będzie wyświetlała wymienione parametry ciała. Bez korzystania z aplikacji waga będzie pokazywała tylko masę ciała. Co ciekawe, jeśli dokonamy pomiarów bez włączonej aplikacji, to zapiszą się one w pamięci urządzenia i eksportują do naszego telefonu przy najbliższym uruchomieniu aplikacji. Nie przepadną. W systemie możemy zaprogramować do 16 użytkowników, w tym także tryb "gościa". 

Przeprowadzane analizy wspierane są chipem BIA, który impedancję bioelektryczną przeprowadza na wielu częstotliwościach. Dlatego waga pokazuje aż tyle precyzyjnych wskaźników. Wykorzystując najnowszą technologię BIA, prąd elektryczny jest przesyłany przez ciało za pomocą czujników wagi, aby dokładnie oszacować statystyki organizmu. Technologia BIA pozwala łatwo obliczyć kondycję fizyczną poprzez przypisanie informacji o płci, wysokości, wieku, poziomie aktywności i wadze. W bosych stopach technologia ta wysyła niski poziom sygnału elektrycznego poprzez tłuszcz, a następnie mierzy opór, na jaki napotyka dany sygnał. Ten sygnał jest całkowicie bezpieczny i nie będzie odczuwalny.


Waga YUNMAI gdzie kupić?


Link do wagi znajdziecie >tutaj< (oznaczenie magazynu w Polsce to Fast-8).  Z darmową wysyłką zapłacicie 135 zł, a waga będzie u Was w przeciągu tygodnia :) 
Tutaj natomiast >klik< znajdziecie aktualne kody rabatowe, dzięki którym możecie jeszcze obniżyć cenę wagi (ceny promocyjnej nie obniżycie). Teraz kod na wagę - GB-HBZBOTZSC
Jeśli nie wiecie jak kupować na Gearbest, przeczytajcie ten artykuł >klik<


Xiaomi Yunmai Balance ocena produktu

Polecam Wam zakup tego produktu, zwłaszcza w tak świetnej cenie z wysyłką z Polski. Nie znajdziecie lepszego modelu w tej półce cenowej, z tyloma parametrami, dostępem do aplikacji i wyjątkowym designem.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz